Opinia o uczniu zdolnym matematycznie

Szukasz pomocy? Zadaj pytanie na tym forum. Nauczyciele zarejestrowani na Oskwarek.pl podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem

Opinia o uczniu zdolnym matematycznie

Postprzez ula_w 25 maja 2009, o 21:09

Proszę o pomoc w napisaniu opinii dla ucznia klasy VI który idzie do gimnazjum o profilu matematyczno - informatycznym. Ja jako jego nauczyciel matematyki mam mu napisać opinię, jest to uczeń bardzo zdolny matematycznie ale ja nie wiem jak napisać taka opinie. Za wszelką pomoc dziękuję.
ula_w
Nowincjusz

Re: Opinia o uczniu zdolnym matematycznie

Postprzez Jolanta Oskwarek 25 maja 2009, o 23:19

Jeśli chodzi o sam wygląd opinii, to możesz wykorzystać nasz generator opinii o uczniu. Oczywiście treść będzie kompletnie do przeróbki. Myślę co prawda o rozbudowie tego generatora, ale nie czarujmy się - teraz nie będzie dla Ciebie wystarczający.

A jak napisać samą opinię? Myślę, że mogłabyś wymienić w punktach najmocniejsze strony tego ucznia - dziedziny matematyki.
Możesz też spróbować postawić się na chwilę w roli nauczyciela gimnazjum, który tę opinię będzie czytał. Co chciałbyś przeczytać w takiej opinii?

Nie wiem, czy uczysz matematyki, czy innego przedmiotu. Ale zawsze możesz poprosić o sprawdzenie tej opinii przez matematyka z Twojej szkoły.
Jolanta Oskwarek
Guru

Powrót do Pogotowie nauczycieli